بِّسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ؛ فونت " امیر حافظی " اولین تجربه ی من در طراحی و ساخت یک فونت و تبدیل اون به نوشتار تایپیست و به همین خاطر اسم خودم رو روی اون گذاشتم. این فونت رو در سال 1393 طراحی و همزمان با عید سعید غدیر خم سال 1393 منتشر کردم. به خاطر مشغله کاری و فکر ای که داشتم فرصت نمیکردم اصلاحاتش رو انجام بدم و برخی کاربران خیلی پیگیر و منتظر نسخه ی جدید بودند و حالا بعد از دو سال (1395) فرصتی پیدا کردم تا نسخه ی 2 این فونت رو به کاربران گرامی عرضه کنم.

در نسخه و یا ویرایش 2 ، اصلاحات بسیار زیاد و خوبی صورت گرفته و تایپ فیس فونت رو نسبت به نسخه ی یک فوق العاده زیباتر و منسجم تر کرده. اکثر حروف، اعداد، فاصله حروف و کلمات در نسخه 2 اصلاح شده است. برای نصب فونت جدید طبق راهنمای داخل پوشه، فونت رو نصب کنید، فونت جدید جایگزین فونت قدیمی خواهد شد.

البته طراحی فونت به صورت استاندارد کار بسیار سخت و پیچیده ای هست و میدونم که هنوز نواقصی بسیار جزئی در فونت وجود داره و این اشکالات با کمک نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما کاربران گرامی رفع خواهد شد.

خرید فونت

 

دریافت رایگان ویرایش جدید فونت برای کاربران: نسخه ی جدید فونت برای کاربرانی که قبلا فونت را خریداری کرده اند رایگان می باشد و کاربران جدید باید فونت را خریداری نمایند. در صورتی که کاربر فونت امیر حافظی می باشید برای دریافت نسخه ی جدید از طریق ایمیل و یا تلگرام در ارتباط باشید.

 

پیشنهاد برای صرفه جویی در هزینه: با خرید مجموعه آموزش های سایت، فونت امیر حافظی را به صورت رایگان دریافت کنید!

 

تلگرام: @amirhafezi   |   همراه: 09124763628   | تلفن پشتیبانی:  55968015-021   |   info@coreldesign.com